Tekoppar 12st, tefat 12st, assietter 12st, tekanna, mjölkkanna samt gräddkanna. Bruksslitage, några delar med missfärgning och krackelering. (Kopparnas höjd 8, diameter 9,5)
1 200 SEK | 2022-07-29 13:40 |
1 100 SEK | 2022-07-29 09:30 |
900 SEK | 2022-07-29 08:56 |
850 SEK | 2022-07-29 08:11 |
500 SEK | 2022-07-28 16:48 |
150 SEK | 2022-07-28 18:50 |
100 SEK | Startpris |