Automat. Förgylld boett. Armband av läder. Går vid inskrivningstillfälle, funktion garanteras ej. Urtavla med fläckar/missfärgning. Bruksslitage. (Diameter 35mm)
2 800 SEK | 2022-07-31 10:28 |
2 700 SEK | 2022-07-31 11:37 |
2 500 SEK | 2022-07-31 10:48 |
2 200 SEK | 2022-07-30 19:28 |
1 500 SEK | 2022-07-28 23:25 |
100 SEK | 2022-07-28 20:17 |
100 SEK | Startpris |