Skulptur i brons, Asien. Träskuren och bemålad mask, Afrika, m.m. Slitage, bl.a. med skador. (Längsta längd 47)
150 SEK | 2022-07-31 11:26 |
100 SEK | 2022-07-30 22:15 |
100 SEK | Startpris |