Konturerat brätte med reliefdekor. Bruksslitage, repor, enstaka bulor. (Diameter 33, vikt 660g.)
2 900 SEK | 2022-07-30 10:41 |
2 800 SEK | 2022-07-30 10:43 |
450 SEK | 2022-07-29 18:28 |
100 SEK | 2022-07-28 18:03 |
100 SEK | Startpris |