Akvarell, motiv från Sulitelma. Signerado och daterad 1947. Inramad. (49x62)
900 SEK | 2022-07-31 11:18 |
850 SEK | 2022-07-31 09:10 |
800 SEK | 2022-07-30 17:59 |
250 SEK | 2022-07-30 15:33 |
150 SEK | 2022-07-29 10:48 |
100 SEK | 2022-07-28 19:12 |
100 SEK | Startpris |