Skulptur i alabaster, "Tanzende Mänade". Signerad och daterad 1901. Lagningar, sprickor, avslag, fläckar. (Höjd 75, längd 42)
10 500 SEK | 2022-07-31 12:26 |
10 000 SEK | 2022-07-31 12:02 |
9 000 SEK | 2022-07-31 12:00 |
7 600 SEK | 2022-07-29 14:11 |
5 400 SEK | 2022-07-31 00:46 |
2 500 SEK | 2022-07-29 11:40 |
1 700 SEK | 2022-07-29 11:00 |
100 SEK | Startpris |