Mässing. Kvadratisk bas. Svarvade stommar. Gängade pipor. Ett gängfäste med lagning och förstärkning. Slitage. (Höjd 36)
1 000 SEK | 2022-07-31 07:10 |
950 SEK | 2022-07-31 08:18 |
500 SEK | 2022-07-28 16:52 |
150 SEK | 2022-07-28 18:04 |
100 SEK | Startpris |