Akvarell, prinsessa på katt. Signerad och daterad 50. Inramad. Med dedikation. Ram med kantskada. (27x28)
1 300 SEK | 2022-07-31 11:59 |
1 200 SEK | 2022-07-29 12:11 |
1 200 SEK | 2022-07-29 14:28 |
1 000 SEK | 2022-07-29 10:13 |
450 SEK | 2022-07-29 10:34 |
100 SEK | Startpris |