Tekoppar 6st, tefat 6st, assietter 6st samt mjölkkanna. Bruksslitage, bl.a. med repor och fläckar. (Kopparnas höjd 6,5, diameter 9)
2 100 SEK | 2022-07-31 07:31 |
2 100 SEK | 2022-07-31 11:10 |
1 700 SEK | 2022-07-31 07:05 |
1 600 SEK | 2022-07-31 05:39 |
1 400 SEK | 2022-07-31 00:21 |
1 200 SEK | 2022-07-30 22:06 |
1 000 SEK | 2022-07-30 19:48 |
900 SEK | 2022-07-30 06:43 |
700 SEK | 2022-07-29 12:50 |
500 SEK | 2022-07-29 07:58 |
100 SEK | Startpris |