Stengods. Stämplad. Obetydliga fotnagg. (Höjd 22,5)
1 400 SEK | 2022-07-31 11:52 |
1 300 SEK | 2022-07-30 04:13 |
1 200 SEK | 2022-07-30 00:15 |
1 100 SEK | 2022-07-29 17:19 |
950 SEK | 2022-07-29 21:57 |
800 SEK | 2022-07-29 17:14 |
700 SEK | 2022-07-29 13:47 |
150 SEK | 2022-07-28 20:30 |
100 SEK | 2022-07-28 17:01 |
100 SEK | Startpris |