Järnsmide. Stämplad dekor och graverat monogram. Med nyckel. Slitage, mindre ytrost. (Längd inklusive nyckel 16)
1 200 SEK | 2022-07-31 11:55 |
1 100 SEK | 2022-07-31 11:47 |
1 000 SEK | 2022-07-31 11:17 |
600 SEK | 2022-07-31 09:36 |
550 SEK | 2022-07-30 20:25 |
500 SEK | 2022-07-30 06:56 |
400 SEK | 2022-07-29 19:09 |
300 SEK | 2022-07-29 16:54 |
250 SEK | 2022-07-29 16:53 |
200 SEK | 2022-07-28 19:30 |
100 SEK | 2022-07-28 18:40 |
100 SEK | Startpris |