Blandteknik, motiv med fågel. Signerad och daterad 12.8.72. Inramad. Bladet något buligt. (44x62)
4 400 SEK | 2022-07-31 11:41 |
4 200 SEK | 2022-07-31 11:35 |
3 200 SEK | 2022-07-31 09:38 |
2 500 SEK | 2022-07-31 08:43 |
1 600 SEK | 2022-07-30 16:11 |
1 400 SEK | 2022-07-30 16:02 |
1 200 SEK | 2022-07-29 16:56 |
550 SEK | 2022-07-29 16:08 |
150 SEK | 2022-07-29 08:54 |
100 SEK | 2022-07-28 17:20 |
100 SEK | Startpris |