Flintgods. Med tryckt landskapsdekor. Dubbla hänklar med lejonmaskaroner. Krackelering, mindre missfärgning, botten med senare hål, repor. (Höjd 35, diameter 36)
1 900 SEK | 2022-07-31 11:16 |
1 800 SEK | 2022-07-31 11:06 |
1 300 SEK | 2022-07-29 11:24 |
550 SEK | 2022-07-29 07:44 |
150 SEK | 2022-07-28 21:02 |
100 SEK | 2022-07-28 17:09 |
100 SEK | Startpris |