Olja på duk, hundar och katt. Signerad Ax:Bn 1889. Ram med dekorskador. Krackelering, duk med rispor, mindre färgbortfall. (41x62)
4 400 SEK | 2022-07-31 09:00 |
4 200 SEK | 2022-07-31 08:30 |
2 100 SEK | 2022-07-31 08:54 |
1 300 SEK | 2022-07-31 06:54 |
1 200 SEK | 2022-07-31 00:16 |
1 100 SEK | 2022-07-29 22:39 |
800 SEK | 2022-07-29 16:52 |
700 SEK | 2022-07-29 08:09 |
400 SEK | 2022-07-29 09:22 |
300 SEK | 2022-07-28 22:24 |
150 SEK | 2022-07-28 21:25 |
100 SEK | Startpris |