Förgylld metall. Med dekor av bl.a. gripar. Fem ljuspunkter. Skärmar av glas. Kupor med enstaka skador. (Höjd 68)
3 200 SEK | 2022-07-31 11:59 |
3 000 SEK | 2022-07-31 11:57 |
2 100 SEK | 2022-07-31 11:06 |
200 SEK | 2022-07-28 21:58 |
150 SEK | 2022-07-28 21:42 |
100 SEK | 2022-07-28 17:51 |
100 SEK | Startpris |