Gröntonat glas. Oktagonal form. Påklippt mynning. Ristat monogram. Mynning med nagg. Repor, smärre beläggning. (Höjd 24)
1 200 SEK | 2022-07-31 11:53 |
1 100 SEK | 2022-07-31 12:01 |
600 SEK | 2022-07-31 08:20 |
550 SEK | 2022-07-30 12:58 |
400 SEK | 2022-07-30 21:00 |
150 SEK | 2022-07-29 09:16 |
100 SEK | 2022-07-28 17:08 |
100 SEK | Startpris |