Sidenbroderier. Cloissonearbete. Lackbrickor, m.m. Slitage, bl.a. med skador och lagningar. (Längsta längd 37)
450 SEK | 2022-07-31 12:00 |
400 SEK | 2022-07-31 11:40 |
350 SEK | 2022-07-31 11:40 |
300 SEK | 2022-07-30 11:34 |
250 SEK | 2022-07-30 01:29 |
100 SEK | 2022-07-29 10:36 |
100 SEK | Startpris |