Med handmålad dekor och förgyllning. Andra samt tredje sortering. Förgyllningsslitage. (Längsta längd 26)
2 200 SEK | 2022-07-31 11:59 |
2 100 SEK | 2022-07-31 03:56 |
1 100 SEK | 2022-07-31 08:43 |
800 SEK | 2022-07-30 23:49 |
600 SEK | 2022-07-29 20:06 |
100 SEK | 2022-07-29 13:18 |
100 SEK | Startpris |