Brons. Blad med graverad dekor. Bandat handtag med avslutande kerubknopp. Fäste med lagning. Repor. (Längd 14)
3 400 SEK | 2022-07-31 08:59 |
3 200 SEK | 2022-07-31 11:06 |
2 300 SEK | 2022-07-31 00:36 |
850 SEK | 2022-07-30 10:41 |
300 SEK | 2022-07-29 10:09 |
200 SEK | 2022-07-28 17:35 |
100 SEK | Startpris |