Stomme i mässing. Behängd med slipade prismor. Gjutna dekorer. Åtta ljusarmar. Tre ljuspunkter. Några prismor saknas, några prismor med skador. Ytslitage. (Höjd 90, bredd ca.70)
4 800 SEK | 2022-07-31 10:15 |
4 800 SEK | 2022-07-31 11:33 |
3 400 SEK | 2022-07-31 00:40 |
3 000 SEK | 2022-07-30 17:13 |
1 300 SEK | 2022-07-29 13:14 |
450 SEK | 2022-07-28 22:00 |
350 SEK | 2022-07-28 18:07 |
100 SEK | Startpris |