Glaserat lergods. Med handmålad dekor och monogram. Skador, sprickor, lagningar. (Höjd 18,5)
650 SEK | 2022-07-31 11:56 |
600 SEK | 2022-07-30 22:04 |
550 SEK | 2022-07-29 10:20 |
150 SEK | 2022-07-29 09:58 |
100 SEK | 2022-07-28 20:14 |
100 SEK | Startpris |