Olja på duk, havsbild med fartyg. Signerad och daterad 1939. Duk med stötmärke. (60x50)
3 000 SEK | 2022-07-31 12:01 |
2 900 SEK | 2022-07-31 11:57 |
1 300 SEK | 2022-07-31 08:32 |
300 SEK | 2022-07-28 17:26 |
150 SEK | 2022-07-28 19:21 |
100 SEK | Startpris |