Olja på duk, Madonnan och Barnet. Repor, äldre duklagningar. (69x83)
1 600 SEK | 2022-07-31 11:36 |
1 500 SEK | 2022-07-31 10:12 |
1 200 SEK | 2022-07-30 13:20 |
700 SEK | 2022-07-30 10:31 |
600 SEK | 2022-07-28 22:44 |
350 SEK | 2022-07-29 09:17 |
250 SEK | 2022-07-28 17:53 |
100 SEK | 2022-07-28 16:44 |
100 SEK | Startpris |