Olikfärgat glas. Signerad "Orrefors Ravenna 650 Sven Palmqvist". Ytslitage. (Höjd 4, längd 9)
6 000 SEK | 2022-07-31 10:11 |
5 800 SEK | 2022-07-30 22:02 |
550 SEK | 2022-07-29 10:41 |
300 SEK | 2022-07-28 17:07 |
100 SEK | Startpris |