Olja på duk, landskap med figurer. Signerad. (37x45)
7 200 SEK | 2022-07-31 11:33 |
7 000 SEK | 2022-07-31 12:43 |
6 400 SEK | 2022-07-31 11:18 |
3 400 SEK | 2022-07-30 20:17 |
2 000 SEK | 2022-07-29 10:11 |
1 900 SEK | 2022-07-29 09:30 |
1 700 SEK | 2022-07-28 21:45 |
150 SEK | 2022-07-28 20:15 |
100 SEK | Startpris |