Bemålad gjutjärn. Med reliefdekor. Dubbla hänklar. Stämplad. Slitage, rost. (Höjd 27, bredd inklusive hänklar 50)
1 300 SEK | 2022-07-31 11:41 |
1 200 SEK | 2022-07-31 11:19 |
900 SEK | 2022-07-30 23:28 |
400 SEK | 2022-07-30 15:39 |
350 SEK | 2022-07-29 23:47 |
300 SEK | 2022-07-29 15:22 |
250 SEK | 2022-07-28 20:17 |
100 SEK | Startpris |