Skål i brons, Kina, med reliefdekor. Romersk oljelampa. Skålar 2st, Kina, med handmålad dekor, m.m. Slitage, bl.a. med skador och lagningar. (Högsta höjd 15)
400 SEK | 2022-07-31 09:42 |
350 SEK | 2022-07-31 10:56 |
200 SEK | 2022-07-29 16:53 |
150 SEK | 2022-07-29 10:49 |
100 SEK | Startpris |