Skålar med handmålad dekor. Skål med underglasyrblå dekor, m.m. Lagningar, sprickor, skador, naggar. (Längsta längd 21)
900 SEK | 2022-07-31 11:38 |
850 SEK | 2022-07-31 09:43 |
450 SEK | 2022-07-29 10:12 |
100 SEK | Startpris |