Olja på duk, interiör med kvinna i Dala-Floda dräkt. Signerad. Enstaka rispor. (64x53)
450 SEK | 2022-07-31 11:48 |
400 SEK | 2022-07-30 16:21 |
350 SEK | 2022-07-30 10:57 |
100 SEK | Startpris |