Bordsgafflar 16st, bordsknivar 16st, smörgåsgafflar 14st, smörgåsknivar 15st, kaffeskedar 12st samt salladsbestick ett par. Bruksslitage, mestadels med repor, fläckar. (Knivarnas längd 19,5, vikt exklusive knivar 1220g., knivarnas vikt 1505g.)
9 400 SEK | 2022-07-31 11:08 |
9 200 SEK | 2022-07-31 11:06 |
7 400 SEK | 2022-07-30 05:50 |
2 000 SEK | 2022-07-29 10:19 |
1 500 SEK | 2022-07-29 14:47 |
450 SEK | 2022-07-28 20:15 |
450 SEK | 2022-07-28 21:22 |
350 SEK | 2022-07-28 20:29 |
250 SEK | 2022-07-28 18:11 |
100 SEK | Startpris |