Olja på duk, gårdsbild med figur och häst. Monogramsignerad och daterad 1920. (42x63)
2 000 SEK | 2022-07-30 11:21 |
1 900 SEK | 2022-07-31 00:32 |
1 600 SEK | 2022-07-30 17:06 |
1 300 SEK | 2022-07-29 10:31 |
1 200 SEK | 2022-07-29 12:01 |
550 SEK | 2022-07-29 09:18 |
200 SEK | 2022-07-29 00:28 |
100 SEK | 2022-07-28 18:48 |
100 SEK | Startpris |