Olja på duk, komposition. Signerad och daterad 70. (90x80)
3 600 SEK | 2022-07-31 08:33 |
3 400 SEK | 2022-07-30 21:42 |
1 100 SEK | 2022-07-29 23:43 |
850 SEK | 2022-07-29 18:12 |
100 SEK | 2022-07-29 00:00 |
100 SEK | Startpris |