Blandteknik, man med industri i bakgrund. Signerad och daterad 49. Inramad. (97x68)
9 800 SEK | 2022-07-31 11:22 |
9 600 SEK | 2022-07-29 10:40 |
9 600 SEK | 2022-07-31 09:42 |
8 800 SEK | 2022-06-16 09:02 |
6 000 SEK | 2022-07-28 21:03 |
250 SEK | 2022-07-28 20:06 |
150 SEK | 2022-07-28 18:44 |
100 SEK | Startpris |