Olja på duk, naken kvinna vid eldstad. Signerad. (63x53)
3 200 SEK | 2022-07-31 09:08 |
3 000 SEK | 2022-07-31 11:05 |
2 500 SEK | 2022-07-31 08:15 |
1 700 SEK | 2022-07-30 19:45 |
1 100 SEK | 2022-07-29 12:28 |
300 SEK | 2022-07-28 20:03 |
150 SEK | 2022-07-28 23:58 |
100 SEK | Startpris |