Med handmålad dekor och förgyllning. Kaffekoppar 4st, kaffefat 12st, assietter 11st, gräddkanna samt kaffekanna. Kaffekannans knopp med naggar. Tekoppar med naggar. Bruksslitage. (Kopparnas höjd 5, diameter 8,5)
3 200 SEK | 2022-07-31 11:47 |
3 000 SEK | 2022-07-31 12:00 |
1 100 SEK | 2022-07-31 11:13 |
950 SEK | 2022-07-28 17:05 |
100 SEK | Startpris |