Hel- samt halvblond. Kaffekoppar med fat 12st, assietter 12st, gräddkanna, sockerskål, krämkopp med lock, kaffekanna samt kakfat 2st. Bruksslitage, koppar med fläckar, assietter bl.a. med repor. Det större kakfatet med kantlagning och retusch. 6st assietter andra sortering. (Kopparnas höjd 6, diameter 7)
4 600 SEK | 2022-07-31 12:01 |
4 400 SEK | 2022-07-31 12:03 |
2 400 SEK | 2022-07-29 22:33 |
1 900 SEK | 2022-07-30 09:41 |
600 SEK | 2022-07-29 13:13 |
100 SEK | Startpris |