Olja på träskiva, flickporträtt. Signerad. Krackelering, smärre repor. (31x23)
2 300 SEK | 2022-07-30 22:04 |
2 300 SEK | 2022-07-31 10:19 |
2 000 SEK | 2022-07-31 07:47 |
1 500 SEK | 2022-07-30 11:19 |
1 400 SEK | 2022-07-29 23:33 |
400 SEK | 2022-07-28 21:38 |
200 SEK | 2022-07-29 09:20 |
100 SEK | 2022-07-28 18:14 |
100 SEK | Startpris |