Kaffekoppar med fat ett par, Kina, 1800-tal. Groda i skulpterad trä samt kärl med lock. Kärlet med spricka och krackelering. (Kopparnas höjd 5,5, diameter 6)
900 SEK | 2022-07-31 12:18 |
850 SEK | 2022-07-31 12:01 |
800 SEK | 2022-07-31 11:37 |
550 SEK | 2022-07-31 11:34 |
150 SEK | 2022-07-30 17:47 |
100 SEK | Startpris |