Olja på dukpannå, åkerlandskap med figurer. Signerad. Ram med dekorbortfall, duken något släppt från pannå, smärre krackelering. (23x36)
700 SEK | 2022-07-29 09:24 |
650 SEK | 2022-07-28 21:38 |
250 SEK | 2022-07-29 08:45 |
150 SEK | 2022-07-28 20:26 |
100 SEK | 2022-07-28 18:15 |
100 SEK | Startpris |