Med handmålad dekor. Fotringsnaggar, ytslitage. (Diameter 11,5-13,5)
1 600 SEK | 2022-07-31 11:37 |
1 500 SEK | 2022-07-31 11:48 |
1 100 SEK | 2022-07-31 11:36 |
650 SEK | 2022-07-31 10:02 |
100 SEK | Startpris |