Flerfärgad. Motiv med träd. Monogramsignerad. Bruksslitage, smärre fläckar. (280x200)
30 000 SEK | 2022-07-31 11:05 |
29 000 SEK | 2022-07-31 11:35 |
23 000 SEK | 2022-07-31 08:08 |
20 000 SEK | 2022-07-30 08:08 |
7 000 SEK | 2022-07-29 11:34 |
6 600 SEK | 2022-07-29 10:53 |
300 SEK | 2022-07-29 10:07 |
200 SEK | 2022-07-29 08:30 |
150 SEK | 2022-07-28 22:33 |
100 SEK | 2022-07-28 20:45 |
100 SEK | Startpris |