Etsning, "Anatole France". Signerad i blyerts. I trycket signerat och daterat 1906. Inramat. (21,5x16)
5 000 SEK | 2022-07-31 10:01 |
4 800 SEK | 2022-07-31 08:15 |
4 200 SEK | 2022-07-29 11:21 |
1 800 SEK | 2022-07-28 21:39 |
200 SEK | 2022-07-28 20:25 |
100 SEK | 2022-07-28 17:02 |
100 SEK | Startpris |