Matgafflar 8st, matknivar 9st, bordsgafflar 8st, bordsknivar 10st, smörgåsgafflar 2st, teskedar 11st, moccaskedar 6st. Bruksslitage, repor, fåtal delar med gravyr. (Vikt exklusive knivar 1045g., knivarnas vikt 1469g.)
6 800 SEK | 2022-07-30 10:31 |
6 600 SEK | 2022-07-30 05:47 |
3 200 SEK | 2022-07-29 10:19 |
200 SEK | 2022-07-29 17:20 |
100 SEK | 2022-07-28 21:54 |
100 SEK | Startpris |