Typ G1842. Mässing och grönlackad metall. Textil skärm. Justerbar höjd. Stämplad. Färgslitage, fläckar. (Höjd 100)
5 200 SEK | 2022-07-31 06:37 |
5 000 SEK | 2022-07-31 09:28 |
4 000 SEK | 2022-07-31 00:50 |
3 600 SEK | 2022-07-30 20:43 |
3 000 SEK | 2022-07-29 17:56 |
2 000 SEK | 2022-07-29 01:04 |
1 800 SEK | 2022-07-29 16:15 |
1 600 SEK | 2022-07-29 11:33 |
800 SEK | 2022-07-28 21:15 |
250 SEK | 2022-07-28 20:32 |
100 SEK | Startpris |