Olja på duk, hästplöjning. Signerad på kyrilliska. I samtida ram. Ram med småskador och retuscher. (55x68)
850 SEK | 2022-07-31 07:53 |
800 SEK | 2022-07-30 21:10 |
550 SEK | 2022-07-29 11:42 |
200 SEK | 2022-07-28 21:03 |
100 SEK | 2022-07-28 17:01 |
100 SEK | Startpris |