Lövformade blad. Bruksslitage, smärre repor. (Längd 14,5, vikt 66g.)
1 600 SEK | 2022-07-31 11:06 |
1 500 SEK | 2022-07-31 00:38 |
1 400 SEK | 2022-07-27 12:03 |
1 000 SEK | 2022-07-29 10:17 |
100 SEK | Startpris |