315. TRÄDGÅRDSGRUPP, FEM DELAR

Bemålat gjutjärn. Sent 1800-tal. Bordets höjd 73 cm. Stolens sitthöjd 36 cm. En stol med spricka. Åldersrelaterat slitage. Bordsskiva lös.

Varunr 234770

14 Juni 2022 19:45

Utrop 5000 SEK

3 600 SEK2022-06-08 11:22
3 400 SEK2022-06-14 19:34
2 200 SEK2022-06-11 18:05
1 100 SEK2022-06-09 11:44
350 SEK2022-06-08 22:57
300 SEK Startpris

Onlineauktion 14 Juni 2022,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!