Bemålat gjutjärn. Sent 1800-tal. Bordets höjd 73 cm. Stolens sitthöjd 36 cm. En stol med spricka. Åldersrelaterat slitage. Bordsskiva lös.
3 600 SEK | 2022-06-08 11:22 |
3 400 SEK | 2022-06-14 19:34 |
2 200 SEK | 2022-06-11 18:05 |
1 100 SEK | 2022-06-09 11:44 |
350 SEK | 2022-06-08 22:57 |
300 SEK | Startpris |