Mässing med textilskärm. 1900-talets andra hälft. Modell 1840. Ställbar höjd, höjd 145 cm. Repor, märken, bucklor. Omärkt. Elen utbytt.
2 000 SEK | 2022-06-14 19:38 |
1 900 SEK | 2022-06-08 11:22 |
800 SEK | 2022-06-14 01:27 |
600 SEK | 2022-06-14 01:18 |
450 SEK | 2022-06-09 19:23 |
350 SEK | 2022-06-08 16:18 |
300 SEK | Startpris |