Förkromad metall och konstskinn. Modern design. Samtida tillverkning. Längd 175 cm. Repor, märken, slitage
1 400 SEK | 2022-06-14 18:41 |
1 300 SEK | 2022-06-14 14:35 |
1 300 SEK | 2022-06-14 15:11 |
600 SEK | 2022-06-14 07:54 |
500 SEK | 2022-06-14 01:18 |
300 SEK | Startpris |