Teak och rotting. Danmark. 1960-tal. tre skåp, sex gavlar, 18 hyllplan m.m. Skåpbredd 80 cm. Repor, märken, fläckar. Rotting med smärre skador.
5 000 SEK | 2022-06-14 19:36 |
4 800 SEK | 2022-06-13 10:47 |
4 000 SEK | 2022-06-14 18:16 |
2 400 SEK | 2022-06-14 18:12 |
1 600 SEK | 2022-06-10 08:38 |
400 SEK | 2022-06-09 19:22 |
350 SEK | 2022-06-09 12:38 |
300 SEK | 2022-06-07 17:46 |
300 SEK | Startpris |